امروزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک زندگی روزمره را به خود مشغول کرده و سیستم های مالی را تغییر داده است.
اگر در روزگاری نه چندان دور برای پرداخت قبوض خدمات عمومی مانند آب، برق، گاز، تلفن و... حضوری به بانک مراجعه می کردید و در صف های طولانی منتظر پرداخت قبض می ماندید امروزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک این امکان را فراهم نموده در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجایی که شما حضور دارید تنها با در اختیار داشتن یک گوشی تلفن همراه و نرم افزارهای واسطه ای این کار را به انجام برسانید.

افزایش بیش از حد قیمت دلار از یک سو و بالارفتن بیش از حد قیمت ارز دیجیتالی بیت کوین از طرف دیگر، یکی از عللی است که باعث شده بسیاری از افراد با نگاهی ویژه به ‌عنوان یک منبع درآمد جدید به این مبحث توجه کنند.

راه های مختلفی برای بدست آوردن بیت کوین و کسب درآمد از این ارز دیجیتالی وجود دارد که اصلی ترین آنها نیاز به سرمایه گذاری فراوان در تهیه سخت افزارهای اختصاصی ماینینگ و نرم افزارهای ویژه این کار دارد.

در بسیاری از مواقع بدلیل ایجاد Bad Sector در مموری و یا Forgot Partition  و یا ....  وقتی مموری موبایل و یا فلش مموری  را به کامپیوتر وصل کنید با پیغام  You need to format the disk (مموری برای باز شدن به فرمت نیاز دارد) مواجه خواهید شد.
و این مشکل زمانی حادتر می شود که هر کار می کنید مموری شما فرمت نمی شود.

برای رفع این مشکل مراحل زیر را به دقت دنبال کنید
قبل از هر کاری به دو نکته مهم توجه کنید:
    1-  پس از انجام مراحل زیر، تمامی اطلاعات فلش مموری شما حذف خواهد شد و دیگر قابل بازیابی نیست.
    2- در صورت اشتباه در اجرای دستورات زیر ممکن است اطلاعات درایوهای دیگر سیستم خود را فرمت کنید و یا کلیه اطلاعات موجود بر روی آنها را حذف کنید. بنابراین با احتیاط عمل کنید.


در بسیاری از مواقع در حین برنامه نویسی لازم می شود برای جلب توجه کاربر و یا زیباتر شدن برنامه در یک لحظه خاص صدایی پخش گردد.

پخش صدا می تواند دو نوع باشد:

طراحی قالب با نرم افزار آرتیسترهمانگونه که می دانید نرم افزار آرتیستر ( artisteer ) نرم افزار است برای طراحی قالب های سایت توسط کاربران بدون آشنایی با زبان های برنامه نویسی؛ به صورتی که شما در این نرم افزار تنها شکل ظاهری سایت خود را به دلخواه طراحی و چینش می کنید و در نهایت نرم افزار آرتیستر طرح شما را به صورت کدهای برنامه نویسی و آماده برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد.

لذا با توجه به سوالات مکرر کاربران گرامی؛ در این نوشته مراحل آماده سازی قالب سایت در نرم افزار آرتیستر و استفاده آن در نرم افزار ویژوال استدیو 2010 را به طور خلاصه بیان می کنیم.

توسعه فناوری اطلاعاتبه موازات استفاده از فن آوری اطلاعات و ارتباطات در تمامی ابعاد حیات بشری ، جهان به سرعت در حال تبدیل به یک جامعه اطلاعاتی است .

امروزه امکان دستیابی به اینترنت و استفاده از منابع اطلاعاتی در تمامی جوامع بشری روندی تصاعدی را طی می نماید و جوامع مختلف هر یک با توجه به زیرساخت های متعدد ایجاد شده از مزایای فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، استفاده می نمایند.