امروزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک زندگی روزمره را به خود مشغول کرده و سیستم های مالی را تغییر داده است.
اگر در روزگاری نه چندان دور برای پرداخت قبوض خدمات عمومی مانند آب، برق، گاز، تلفن و... حضوری به بانک مراجعه می کردید و در صف های طولانی منتظر پرداخت قبض می ماندید امروزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک این امکان را فراهم نموده در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجایی که شما حضور دارید تنها با در اختیار داشتن یک گوشی تلفن همراه و نرم افزارهای واسطه ای این کار را به انجام برسانید.


اما نویسندگان و شرکت های تهیه کننده و پشتیبان نرم افزارهای واسطه ای بابت انجام این تراکنش ها کارمزد دریافت میکنند بعنوان مثال هنگامی که شما یه شارژ پنج هزار تومانی درخواست می کنید مبلغ 5450 تومان از شما دریافت می شود که مبلغ 450 تومان آن بابت 9درصد مالیات بر ارزش افزوده است که به حساب سازمان امورمالیاتی واریز می گردد. الباقی مبلغی است که پس از کسر کارمزد شرکت واسط به حساب سازمان یا شرکت مربوطه واریز خواهد شد.

اما این درصد کارمز چقدر است؟ و آیا برای شرکت ها واسطه ای سود خواهد داشت؟


برای اینکه متوجه سود شرکت های واسطه ای بشویم بهتر است به یک مثال توجه کنید.
بعنوان مثال: نرم افزار آپ یا هفت هشتاد، بعنوان تبلیغات فقط از بخشی از حاشیه سود حاصله از درصد کارمزد تراکنش های خود، اقدام به پرداخت جوایز قابل توجهی به صورت هفتگی و ماهانه می نمایند. همچنین از همین سود حاصله هزنیه های سنگین تبلیغات رسانه ای مختلف که در رسانه ملی و غیره پخش می شود را پرداخت می نمایند.

در این میان و با توجه به سیاست های اقتصادی سود دسته جمعی، گروهی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف نرم افزاری را  بنام 7030 طراحی و به بازار عرضه نموده اند که بجای تبلیغات رسانه ای و هزینه بر و پرداخت جوایز حاصل از حاشیه سود خود به یک نفر، حاشیه سود خود را با تمام مشتریان تقسیم می کنند و در واقع مشتری را در سود شرکت سهیم می کنند.


هفتادسی یک سامانه جامع، یکپارچه، به روز، ساده و امنِ پرداخت و خرید محصولاتِ خدماتی (غیرفیزیکی)، شامل خدمات اپراتوری (شارژ، اینترنت، قبض)، بلیط های فرهنگی (تئاتر، سینما و کنسرت)، بلیط های مسافرتی (هواپیما، اتوبوس، هتل)، و فروش انواع کدهای فعال سازی انواع نرم افزارها و نیز گیف کارت ها می باشد که با هدف تسهیل در سیستم های پرداخت الکترونیکی و توسط شرکت «نوین درگاه شریف» متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف طراحی، تولید و راه اندازی شده است. آنچه که هفتاد سی را از نمونه های مشابه متمایز می کند علاوه بر کیفیت بالای ارائه ی خدمات، واگذاری 70 % درصد از سود تراکنشها به کاربران و معرفان هفتادسی می باشد.


بنابراین شما از خرید های خود و کسانی که از طریق شما با سایت و اپ ۷۰۳۰ آشنا شده اند، سود مشخص خواهید داشت و ضمن انجام کارهای روزانه درآمد ماهانه کسب می نمایید.

شما می توانید هم اکنون از طریق لینک زیر در چند ثانیه عضو شوید و شروع به درآمدزائی کنید.


https://7030.ir/r/onlineict
 

پس از نصب برنامه هنگام ثبت نام نیاز به شناسه‌ی معرف دارید که می توانید از

onlineict

بعنوان شناسه معرف استفاده کنید